foto dekoratívnej ikony

O nás

Našou snahou je čo najviac Vás oslobodiť od "byrokracie, pretože keď sa nemusíte venovať „byrokracii“, môžete sa viac venovať svojej firme. Keď sa budete viac venovať svojej firme, bude sa Vám lepšie dariť. Keď sa bude lepšie dariť Vám, bude sa aj nám. Toto je filozofia, ktorú v našej firme zastávame už viac ako 18 rokov.

Firma vznikla v septembri 1990 keď Ing. Juliana Halabrínová začala spracúvať jednoduché účtovníctvo a mzdovú agendu pre malé závody doma, popri zamestnaní.

V roku 1992 sme otvorili prvú kanceláriu a k Ing. Halabrínovej sa pridala Ing. Viera Ralíková, zamestnala jednu pracovníčku a v roku 1993 sa pridala Ing. Tatiana Gemmelová.

Od roku 1993 spracúvame okrem jednoduchého aj podvojné účtovníctvo, od roku 1994 vedieme mzdovú evidenciu aj pre veľké závody. V roku 1999 pribudlo k podnikateľským aktivitám firmy aj daňové poradenstvo.

Začiatkom roku 2006 sme sa rozhodli založiť si spoločnosť s ručením obmedzeným JUHAL consult s.r.o., ktorá postupne prevzala väčšinu podnikateľských aktivít.

Ako sa firma rozrastala, dospeli sme k súčasnému stavu, keď zamestnávame 9 odborných pracovníčok, poskytujeme daňové poradenstvo, ekonomické poradenstvo, spracúvame jednoduché aj podvojné účtovníctvo. Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú venovať sa kvalitne a odborne všetkým Vašim problémom. Veľké množstvo klientov z rôznych oblastí a s rôznymi problémami tiež naznačuje, že sme sa s Vašim problémom pravdepodobne už v praxi stretli a riešenie poznáme.

Ak nie, sme plne kvalifikované ho odborne vyriešiť k Vašej plnej spokojnosti.

PREČO SA MÁTE OBRÁTIŤ NA NÁS

- nemusíte sa starať takmer o žiadne „papierovanie“ = spracovávame kompletnú mzdovú a účtovnú agendu vrátane daňových priznaní, rôznych výkazov, štatistických výkazov, prihlášok a odhlášok zamestnancov, zamestnávateľov a podobne;
- nemusíte sledovať zmeny daňových, účtovných, mzdových a iných právnych predpisov súvisiacich s Vašim podnikaním = všetky tieto zmeny sledujeme za Vás a na tie, ktoré sa týkajú Vašej firmy Vás včas upozorníme;
- nemusíte chodiť po úradoch s rôznymi výkazmi, priznaniami a ani s väčšinou predvolaní = všetky vypracované výkazy, prehľady a priznania dopravíme na ten správny úrad (poštou alebo osobne), pokiaľ je to možné, aj predvolania vybavíme za Vás vo Vašom mene;
- nemusíte venovať kontrole keď sa Vám ohlási = pozveme ich vykonať kontrolu v sídle našej firmy, poskytneme im priestory, občerstvenie a aj všetky informácie, ktoré budú potrebovať;
- nemusíte „vymýšľať“ odpovede na výzvy, upozornenia, odvolania proti rozhodnutiam napríklad správcu dane a podobne;
- nemusíte sa obávať, že Vám nebude mať kto spracovať ekonomickú agendu = naša firma má 9 pracovníkov a teda sa môžu v prípade neprítomnosti plne zastúpiť (z toho 1 daňový poradca, 2 asistenti daňového poradcu a 1 asistent auditora);
- v dohodnutom rozsahu a podľa konkrétnych požiadaviek spracujeme z predložených dokladov rôzne analýzy.

Ak Vás zbavíme všetkých týchto starostí, môžete sa viac venovať svojmu podnikaniu, čo sa Vašej firme zúročí. Alebo sa môžete viac venovať svojej rodine, prípadne záľubám čo Vám tiež iste padne vhod.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné účtovné služby (vedenie účtovníctva) pre fyzické a právnické osoby. Zamestnanci našej spoločnosti majú dlhoročné skúsenosti v oblasti vedenia účtovníctva, miezd ako aj v oblasti daní. Našim hlavným cieľom je uľahčiť a zefektívniť klientom ich činnosť v oblasti akou je vedenie účtovníctva, ktoré je východiskom pre zostavenie závierky a následne daňového priznania. Samozrejmosťou je profesionalita a diskrétnosť.

Venujeme sa spracovávaniu účtovenej a mzdovej agendy pre približne 200 podnikateľských subjektov (najmä z Nitry, ale aj z Bratislavy, Trenčína, Banskej Bystrice, Zlatých Moraviec, ...), pre klientov robíme priamo aj daňové poradenstvo a zabezpečujeme aj prípadné auditorské služby. S klientami, ktorí nie sú priamo z Nitry (keďže sídlime v Nitre, ale často aj s tými klientami, ktorí majú kancelárie len pár metrov od nás) sa nám vynikajúco osvedčila komunikácia mailom.

Ak máte záujem o najnovšie informácie o našich službách, zadajte svoju e-mailovú adresu